Про нас


VIKA ADAMSKAYA – один із лідерів жіночого одягу та аксесуарів middle-up сегменту, заснований українським дизайнером Вікторією Адамською у 2011 році. Головною концепцією бренду є баланс між популярними трендами та комфортом.

При створенні колекцій дизайнерка Віка Адамська робить ставку на капсульний гардероб, регулярно випускаючи тематичні лінійки – спортивні, повсякденні, костюмні та святкові. Майже кожна капсула – це готове рішення для актуального образу. Колекція завжди доповнюється оригінальними аксесуарами у стилістиці бренду та авторським мерчем – від наборів для гри в бадмінтон до свічок, пледів та навіть іменного вина.

Знакові моделі VIKA ADAMSKAYA – модні спортивні костюми, джинси з бездоганною посадкою, ідеально скроєні жакети. Особливе місце займають іменні джинсові жакети one size – беззастережний bestseller VIKA ADAMSKAYA. Кастомізація стала ще одним впізнаваним елементом у бренді: клієнти можуть замовити іменні куртки, а також костюми та футболки.

Всі речі VIKA ADAMSKAYA виготовляються із якісних європейських тканин, особисто відібраних дизайнером на світових trade fairs. Перевага надається натуральним матеріалам. У виняткових випадках – з мінімальним вмістом синтетичних волокон для покращення загальних властивостей та підвищення зносостійкості. Фінансова політика марки – найкраща якість за демократичною ціною.

Героїня бренду – динамічна, рішуча та мрійлива одночасно. Для неї слогани "Мрій!" та «Люби!» - Не просто принти на футболці. У її світі речі – це радість, факапи – можливість стати кращою, а час – найцінніший ресурс. Саме тому вона так любить усе, що випускається під лейблом VIKA ADAMSKAYA. А для бренду кожен клієнт – джерело натхнення та головне super hero.